MÕELGE VALJULT POST-IT® KLEEPUVATE MÄRKMEPABERITEGA


Post-It® on tuntud kaubamärk, mis kuulub rahvusvahelisele ettevõttele 3M. Post-It® tooteid müüakse rohkem kui 100 riigis ja üle 1000 erineva toote. Post-It® märkmepabereid ei armastata mitte ainult kontorites, vaid ka igapäevaelus, kus koostate ülesandeloendeid, ostunimekirjasid või koondate lihtsalt oma mõtteid ja ideid.

Kas olete tutvunud Post-It® kleepuvate märkmepaberitega ajalooga?

Kleebised Post-It® loodi üle 40 aasta tagasi. Sel ajal soovis üks 3M töötajatest - Spencer Silver - luua ülimalt kleepuvat liimi, kuid avastas selle asemel liimi, mis säilitab kleepuvuse "eemaldatavuse omadusega", võimaldades kinnitatud pindadelt hõlpsalt lahti kooruda. Ta esitles oma leiutist kolleegidele, et nad mõtleksid ideele, kus seda liimi kasutada. Sellest kuulis Art Fry, kellel sündis kleepuvate märkmete idee. Nimelt soovis ta kasutada kleepuvaid märkmepabereid oma lauluraamatu järjehoidjana nii, et need kleepuks paberile ilma lehti rikkumata. Märkmepaberite nüüdseks ikooniks olev Kanaari kollane värv on juhus, sest lähedal asuvas laboris oli vaid kollast paberit.

Idee täielikku potentsiaali mõistsid nad aga siis, kui avastasid end kontoris sõnumite kirjutamiseks uusi pabereid kasutamast. Seejärel tõi 3M toote turule nime Press 'n Peel all, mis aga ei pälvinud suurt tähelepanu. Paar aastat hiljem, pärast Boise's kleepuvate märkmete edukat tutvustamist ja katsetamist, nimetati see aga juba tuntud nimeks - Post-It®.

Kõige populaarsem ja usaldusväärsem Post-It® Super Sticky Notes

2003. aastal tutvustas ettevõte kaubamärki Post-It® Super Sticky Notes, tugevama liimiga, mis haakub paremini vertikaalsete ja siledate pindadega. Post-It® märkmepaberid kleepuvad paremini kui enamik teisi kleebitud märkmeid ja ei kahjusta pinda, millele need kleepuvad. Laias sortimendist leiate endale sobivaima suuruse ja värvi.

Erinevad värvid erinevatele vajadustele

Värvilised Post-It® Super Sticky Notes on inspireeritud värvilistest linnadest. Rohkema saavutamiseks ja töö lihtsustamiseks sorteerige projekt värvi ja teema järgi. Ärge kartke märkmepabereid uuesti ja uuesti kleepida ning kandke märkmeid kogu päeva endaga kaasas. Post-it® Super Sticky Notes võimaldab teil märkmeid asetada sinna, kus te seda märkate, näiteks kapid, uksed, seinad ja klaas. Kasutage Post-It® värvipaletti ja lööge oma tööpäev särama.

Vastutustundlik lähenemine keskkonnale

3M mõtleb keskkonnale ja kasutab toorainet ainult sertifitseeritud, taastuvatest ja vastutustundlikult majandatud metsadest ning kõiki Post-It® kleebiseid saab taaskasutada. Ettevõte on osa metsade sertifitseerimise programmist (PEFC), mis on ülemaailmne säästva metsamajandamise sertifitseerimissüsteemist. See tähendab, et PEFC märgisega toode on valmistatud vähemalt 70% ulatuses sertifitseeritud materjalist.

Iga suur saavutus algab ideest ja iga idee algab Post-It'st.

Ärge kartke eksperimenteerida ja kleepuvaid märkmeid loominguliselt kasutada.  Kasutamisvõimalused on piiramatud: idee üles kirjutamisest märkmepaberile kuni kolleegi laua katmiseni hunniku märkmepaberitega.


Post-It® hoiab teie ideed! Teie peate vaid planeerima, organiseerima ja suhetlema värviliste märkmete abiga!