OFFICEDAY on Baltikumi suurim kontori-ja koolitarvete ja teenuste tarnija. Alates 2015.aastast kuulub OFFICEDAY SANITEXI kontserni.

OFFICEDAY sortimenti ei kuulu ainult kirjatarbed vaid võid leida siit suure valiku innovaatilisi tooteid ja teenuseid, mis iga kontori mugavamaks muudavad.

OFFICEDAY on tegutsenud peaaegu 20 aastat Lätis, Leedus, Eestis - oleme ajas pidevalt uuenenud, et pakkuda oma kliendile parimaid ja kõige mugavamaid tooteid ja teenuste lahendusi.


MEIE VISIOON - olla juhtiv kontoritoodete ja lahenduste pakkuja Baltimaades.
MEIE MISSIOON - olles innovaatiline ja usaldusväärne partner, pakume mugavaid kontoritarvete ja -teenuste võimalusi koostööpartneritele.


KILLUKE OFFICEDAY AJALUGU: 

 Mida me pakume:

  • kontoritarbed,
  • targad tehnoloogilised lahendused,
  • toit ja jook - Officeday kontorimenüü,
  • ärikingitused,
  • reklaammaterjalide trükiteenused,
  • kohvilahendused kontorisse,
  • vendingu aparaadid,
  • printimisteenus,
  • logistika- ja laoteenused,
  • ja väga palju muud!

    OFFICEDAY tegeleb väga paljude erinevate valdkondadega. Eesmärk üks - pakkuda oma kliendile kontorieluks vajalikku ühest kohast. Me suhtleme iga kliendiga personaalselt, et           saaksime täielikult täita just tema soovid - nii suurte ettevõtetega kui ka kodukontoritega.

    EOPA AUHIND

     6. märtsil 2018 Amsterdamis võttis Officeday vastu maineka European Office Products Awards (EOPA) auhinna. Võit tuli kategoorias        EOPA 2018 Reseller of the Year – Sales under €100 million. Esimest korda gala ajaloos pälvis võidu Baltimaade ettevõtte.

     EOPA auhinnagalat korraldati juba 17. korda. Üritusel, mille iga-aastaselt kutsuvad kokku kontoritarvete ja –teenuste ettevõtete juhid,         auhinnati 11 nominenti kõikjalt Euroopast. Pädev komisjon hindas võitjate nimetamisel selliseid kriteeriume nagu innovatsiooni, areng ja     arendusnäitajad, tegevusperiood, toodete ja teenuste tarnimine klientidele, mitmesuguste lahenduste olemasolu jne.

      TOOTED ÜLE MAAILMA

Täitsa tõsi! Kalkulaatorid Jaapanist, pastapliiatsid Saksamaalt, paber Portugalist. 

Meie tiimid võtavad sageli osa erinevatest messidest, et mitte ilma jääda uutest lahendustest, tuues oma klientideni ainult parimad ja innovaatilisemad tooted ja teenused. 

Meie tooted võib leida ka Promo Cash&Carry poest, sealne sortiment on aga vaid killuke sellest, mis meie e-poes leidub. Seetõttu soovitame soojalt meie e-poest tellimist, kus kõik käib läbi paari kliki ja varsti ongi kuller juba kontori ukse taga!

BÜROOMESS KÕIGE UUEMATE TOODETEGA

OFFICEDAY korraldab iga-aastaselt büroomessi, kus võib leida kõike uut ja huvitavat, mis on meie ja koostööpartnerite abil teieni toodud. 

PARIMA SEKRETÄRI VALIMINE

   Alates 2004.aastast korraldab OFFICEDAY sekretäride päeva, mille käigus sekretärid saavad ennast proovile panna erinevatel võistlusaladel. 

   Lisaks on põhieesmärgiks näidata sekretäride töö tähtsust ja seda ka laiemale ühiskonnale veel atraktiivsemaks teha.