Tere tulemast värvikasse kaasaegsesse kontorisse!

Hall ja monotoonne kontorielu on minevik! Töötajale kõige sobivaimate värvidega kontor või kodune tööruum on parim keskkond produktiivseks tööks. Värvid mõjutavad meie meeleolu ja neil on positiivne mõju ka tehtavale tööle. Palju mõnusam on töötada, kui oled ümbritsetud kontoriabilistega, mis kaunistavad iga kontorit ka oma kauni värviga. Muuda oma tööruum stiilsete Leitz WOW-sarja kontorikaupade abil isikupäraseks! 


Edukate inimeste üheks edu võtmeks on süsteemsus, sealhulgas struktureeritud ja korras töökoht. Nutikad tööasjade hoidmise kohad ja nägusad kontoritarvikud tõstavad Su meeleolu tööajal ja aitavad tööasju korras hoida. Saad luua just oma töö jaoks kõige sobivama ümbruse. Vajalike asjade kiiremaks leidmiseks võid näitaks kasutada erinevaid värvikombinatsioone. Kvaliteetsed ja igapäevast tööd lihtsustavad kontoritarbed ning ladustamisvõimalused aitavad luua ja hoida korda ning  toovad Sinu kontorisse inspireeriva õhkkonna.

WOW on kombinatsioon heast stiilist ja kasutusmugavusest, pakkudes laia valikut kontoritarbeid.


Muuda oma kontor justkui oma isiklikuks oaasiks, kus tunned end hästi mõnusalt! Proovigu keegi vaid väita, et töökoht ei saa olla lõbus ega stiilne paik.


Muuda kontorirutiini Leitz Ergo WOW abil. Siin tulevad Sulle appi kaunid värvid ja ergonoomilised tooted. WOW Ergo sari ergutab vereringet ja aitab hoida õiget tööasendit, suurendades seega ka töötaja tootlikkust. Pane oma tööenergia liikuma! 


Ei mingeid vabandusi enam! Praktiliste Leitzi arhiivikastidega on korra hoidmine imelihtne. Mybox pakub kiireid ja samal ajal visuaalselt kauneid hoiustamisvõimalusi näiteks väikestele töövahenditele, juhtmetele, dokumentide jpm. Need sobivad ühtviisi hästi nii koju kui kontorisse - igasse kööki või koosolekuruumi. Olles ka toiduainetele sobivast materjalist, sobivad need ideaalselt näiteks kohvikapslite, puuviljade, küpsiste ja suupistete hoidmiseks. Need tugevad, kvaliteetsed ja kaunid karbid on praktiliseks pilgupüüdjaks igas ruumis!


Paindlik WOW!

Väljast elegantne disain, seest tugev kartong. Paindlikud lahendused hoiustamiseks, mis sobivad just Sinu vajadustega ja näevad hea välja. Kaasaegse disainiga kollektsioon pakub ideaalseid karpe pisemate ja suuremate asjade jaoks. Loo Click & Store sarja abil omale sobivaim hoiustamislahendus just siis ja just seal, kus vaja!