TimeMoto süsteem aitab tööaega kontrollida ja planeerida 


Otsid head moodust tööaja ja töötajate kohaloleku jälgimiseks? Selleks sobib hästi terviklik ja tõhus TimeMoto tööaja arvestamise lahendus. Uuemad TimeMoto puutefunktsiooniga terminalid pakuvad RFID-kaardiga, sõrmejälje- ja näotuvastust. Lahendus annab kasutajale võimaluse juhtida töötajaid paindlikult: seda saavad teha ka need, kes veedavad palju aega teel olles või töötavad kontorist eemal. TimeMoto tarkvara abil saab töötajate olekut jälgida reaalajas, luua töögraafikuid, saada ülevaate ületundidest ja eksportida andmeid kasutajale sobivas formaadis (Excel, CSV, PDF).

ANDMETE SÄILITAMINE PILVES

TimeMoto pilvelahendus võimaldab kasutajal hallata kõiki oma töölehti, graafikuid ja aruandlust mis tahes kohast ja alati kui vaja. TimeMoto pilves olevale teabele pääseb ligi igast brauserist TimoMoto äpi või terminalide kaudu. Lahendus on täielikult hallatav läbi Interneti ja selleks ei pea installima eraldi tarkvara. Samuti ei pea maksma uuenduste eest ja võib olla kindel, et kogu aeg on kasutuses uusim versioon. TimoMoto on paindlik ja madalate kuludega lahendus tööaja ja kohaloleku jälgimiseks, olgu ettevõttel kümme või tuhat töötajat.

KAUNI DISAINIGA OTSTARBEKAS SÜSTEEM 

TimeMoto võimaldab paigaldada ettevõtte sissepääsu juurde pilkupüüdva 2,8-tollise TFT-ekraani, millel on lihtsalt kasutatav interaktiivne liides ja puutetundlikud klahvid. Seade tuvastab töötaja kiiresti kaardi, sõrmejälje või näo järgi. See võimaldab tööandjal hõlpsalt jälgida tööaega, ületunde ja koguda muid vajalikke andmeid. Korraga salvestatakse kuni 10000 raportit.

PARIM VALIK ETTEVÕTTE JAOKS 

Mis tahes TimeMoto terminali ostmisega anname kaasa tasuta arvutitarkvara. Samuti on võimalus 30 päeva tasuta proovida pilveversiooni. See võimaldab leida oma ettevõttele sobivaima lahenduse. Kõigil TimeMoto terminalidel on 36-kuuline garantii. Kõik Safescani tooted – TimeMoto terminalid, TimeMoto PC / PC Plus tarkvara, TMoto Cloud / Cloud Plus tarkvara ja lisaseadmed – vastavad kõigile uutele GDPRi turvanõuetele.

Huvi korral võta palun meiega ühendust info@officeday.ee või telefonil 6580 900.