Hinga puhast õhku tänu õhupuhastile Leitz TruSens

See väike, kuid võimas õhupuhasti Leitz TruSens Z-1000 vähendab sissehingatavaid väikeseid osakesi ja parandab õhukvaliteeti siseruumides. Tänu modernsele disainile sobib see ühtviisi hästi nii koju kui äriruumidesse. Seade on mõeldud kasutamiseks eelkõige väiksemates ruumides, sobides ideaalselt näiteks kabinetti ja magamistuppa.  

TruSens õhupuhasti aitab eemaldada allergiat ja teisi hingamisprobleeme tekitavaid mikroskoopilisi osakesi, õhus levivaid viirusi, bakterid, tolmu, lenduvaid orgaanilisi ühendeid, lemmikloomade kõõma ja suitsu. 

Lenduvaid osakesi püüdev filter ja baktereid hävitav UV-valgus

360° DuPont HEPA filter püüab saasteaineid ja lenduvate orgaaniliste ühendite gaase/lõhnu igast suunast. UV-valgus hävitab mikroobe ja baktereid, mis on filtrisse kinni jäänud. Eraldi süsiniku- ja HEPA-filtrite indikaatorid hoiatavad, kui on aeg neid vahetada. 

Ülevaade õhukvaliteedist ja mugav öörežiim

Ülalolev valgustatud ekraan informeerib kasutajat hea, keskmise või halva õhukvaliteedi eest. Öörežiim lülitab valguse välja ega lase segada rahulikku und.

PureDirect tehnoloogia

PureDirect tehnoloogia kasutab kahte õhuvoolu, tänu millele jaotub õhk ruumis ühtlaselt.

Õhukvaliteedi kaugandur SensorPod

Seadmest eraldi paiknev kaugandur SensorPod jälgib ruumi õhukvaliteeti, et tagada puhta õhu levik üle kogu ruumi. Ventilaatori kiirust reguleeritakse automaatselt vastavalt SensorPodi õhukvaliteedi näidule.

Lihtne kaasas kanda

Õhupuhastit on lihtne kaasas kanda tänu mugavale käepidemele ja seetõttu saab seadet hõlpsalt kasutada erinevates ruumides.

Tere tulemast puhtamasse õhku tänu õhupuhastile Leitz TruSens!