Avasta Securit, kaunistades maailma enda ümber

Securit kaubamärk on tuntud oma imekaunite infoedastajate poolest. Möödunud aastal esitleti uut kollektsiooni Securit Home+Pro, mis on ühtviisi professionaalne ja uuenduslik. Tootja pakub erinevate loomade kujuga ruumilisi ise püsti seisvaid tahvleid, klaastahvleid, valgeid tahvleid, samuti siltide hoidjaid, infostende ja ülipopulaarseid tahvlimarkereid! Securit oli esimene, kes hakkas selliseid tooteid pakkuma ja on tänini enda loodud segmendi liider. Paljud teisedki tootjad valmistavad sarnaseid tooteid, kuid keegi ei suuda pakkuda sama unikaalseid tooteid kui Securit. Tooted on eriti sooja vastuvõtu saanud toitlustusasutuste seas ja sobivad ideaalselt neile, kes plaanivad oma interjööri värskendada.


Et säästa keskkonda, valmistab Securit suurema osa oma toodetest jäätmevabalt toodetud polümeerist. See tähendab, et kõik jäätmed taaskasutatakse. Securit seab oma töötajatele kõrged tööstandardid ja tagab nende täieliku heaolu.

Meil on suur rõõm teatada, et nüüdsest pakub valikut Securit brändi tooteid ka Officeday. Kujundusmaailm ootab Sind end avastama! Lisateavet brändi ja toodete kohta leiad siit kataloogist.