Telli kontorisse värskeid puuvilju ja jäätist!

Pakume Sulle ja Sinu kolleegidele tervislikke vahepalasid ja jahutavat jäätist. Värsked puuviljad on suurepärane vitamiiniallikas, tugevdades immuunsust ja hoides eemal viirusi. Tervislikud puuviljaampsud tõstavad töötaja motivatsiooni ja efektiivsust. No ja lisaks võib ju lõunapausi ajal veidi lõõgastuda, premeerides ennast jäätisega.

  • Varude täiendamise sagedus kokkuleppel, soovi korral pakume regulaarset kohaletoimetamist iga nädal või kasvõi iga päev
  • Ühe tellimuse minimaalne summa 60€ (koos KMga)
  • Vali välja, milliseid tooteid soovid ja esita tellimus myyk@officeday.ee
  • Puuviljad võid lisada ka ostukorvi, klikkides allpool olevatel puuviljakastidel

Puuviljakast Standard

Puuviljakast Standard

Kastis 10 banaani, 5 pirni (Conference), 5 õuna (Paulared/Ligol), 5 apelsini. Kasti kaal u 5,5 kg. Kuni kella 15 esitatud puuviljade tellimuse tarnime järgmisel tööpäeval. Tähelepanu: teenus on saadav Tallinna, Harjumaa ja Tartu klientidele.

8,90 €
Puuviljakast Premium

Puuviljakast Premium

Kastis 10 banaani, 5 pirni (Conference), 5 õuna (Paulared/Ligol), 5 apelsini, 1 ananass, 1 kollane melon, 6 kiivit, 10 mandariini, karp datleid või füüsaleid. Kasti kaal u 11,5 kg. Kasti sisu muutub vastavalt hooajale. Kuni kella 15 esitatud puuviljade tellimuse tarnime järgmisel tööpäeval. Tähelepanu: teenus on saadav Tallinna, Harjumaa ja Tartu klientidele.

25,90 €