OXFORD ANNAB VÕIMU SINU KÄTTE

Oxford on kaustikumüügi liider kogu Euroopa turul. Tootja pakub vihikuid, kaustikuid ja märkmikke, mis pole loodud ainult sõnade paberile ritta seadmiseks – need aitavad ka ideid ja projekte ellu viia. 2016. aastal sai Oxfordist ka number üks ökomärgisega kaubamärk Euroopas, mis kasutab taaskasutatud materjali. Oxford pingutab selle nimel, et muuta paber nö nutikaks paberiks, mis on laitmatult valge, pehme, sile ja piisavalt paks - nii et see ei ima sisse tinti ega sellele ei jää kirjutamisel plekke. Ükskõik millist kirjutusvahendit Sa kasutad, tänu Optic Paper® paberile näeb tulemus veatu välja ja valge paber tõstab Sinu kirjutatu esile.

Oxford annab inimestele võimaluse lisaks kirja panemisele ka lihtsalt jagada oma projekte ja ideid. Tootja loob tarbijate igapäevastele vajadustele tuginedes uusi tooteid. Üheks selliseks Oxfordi innovatiiveks tooteks on Scribzee® rakendus. Igaüks saab selle alla laadida oma mobiiltelefoni. Telefoniäpi ja -kaamera abil saab kõiki oma märkmeid skaneerida ja hoida tasuta Oxfordi pilves. Kõik salvestatud märkmed on tulevikus Sulle lihtsalt kättesaadavad ja neid saab saata ükskõik millisesse seadmesse kas PDF-failina või skaneeritud dokumendina ning neid saab liita nö märkmepakiks. Saate oma märkmeid teistega jagada e-posti, SMS-i või sotsiaalvõrgustiku kaudu. Scribzee® rakendus on suurepärane abimees koolilastele, üliõpilastele ja tööinimestele. Lisateavet rakenduse kasutamise kohta leiate siit.


Oxford jagab oma tooted kasutajate põhjal neljaks järgnevalt: 

  • Teadmiste omandamiseks – märkmikud ja kasutikud on loodud õpilaste konkreetseid vajadusi silmas pidades 
  • Isiklikuks kasutamiseks – märkmikud ja kaustikud märkmete, ideede ja mõtete kirja panemiseks 
  • Ettevõtetele – märkmikud ja kaustikud era ja avaliku sektori töötajatele 
  • Juhtidele – märkmikud on loodud just nimelt juhtide erivajadusi silmas pidades 

Kõigi märkmike ja kaustikute disain ja kasutusotstarbekus on kohandatud kõigi nelja grupi jaoks eraldi. Tarbijad oskavad seda kaubamärki hinnata – igas sekundis müüakse maailmas vähemalt kaks Oxfordi toodet.

Suurepärased Oxfordi tooted on saadaval ka Officeday tootevalikus.