Bi-Office'i antimikroobsed tahvlid pakuvad kaitset

Meil on kombeks üksteisele soovida kõige olulisemat – tervist! Meid ümbritseva keskkonna ja hoiakute muutudes muutub ka meie suhtumine töökeskkonda. Nõuded töökohtadele ja üldkasutatavatele ruumidele on üha kõrgemad. Me soovime jätkata töötamist. Me soovime jätkata suhtlemist kolleegide ja äripartneritega ning soovime et meie enda ja teiste tervis poleks ohus. Just sel põhjusel tutvustab Officeday uudistooteid - antimikroobseid tahvleid, millega on sensest turvalisem jagada infot kolleegide, klientide ja koostööpartneritega.


Bi-silque on üks maailma juhtivaid konverentsiseadmete tootjaid, kes on oma kõige populaarsemates Bi-Office kaubamärgiga toodetes ühendanud Suurbritannia kõrgtehnoloogia BioCote®. Tulemuseks on esitlus- ja konverentsiseadmed (valged magnet- ja teadetetahvlid ning tahvlitarvikud), mille kaitsepind hävitab 2 tunni jooksul 99,99 protsenti bakteritest ning lisaks ka muud mikroorganismid nagu hallitusseened ja isegi viirused.


See täiendav kaitsekiht võimaldab Bi-Office'i toodete kasutajatel tunda kindlust, et nende töövahend on hügieeniline. Sellised asutused nagu hambakliinikud, haiglad, koolid, lasteaiad ja restoranid saavad paremini täita hügieeninõudeid ja vähendada nakkusohtu, valides need uuenduslikud tooted.

Bi-Office - kaasaegsed lahendused erinevatele vajadustele

Bi-Office’i kaubamärk asutati 1998. aastal Bi-silque grupi poolt. Kaubamärk keskendub kvaliteedile, mitmekülgsusele ja funktsionaalsusele. Bi-Office pakub erinevaid tooteid nii ettevõtetele kui ka kodukontoritele. Pidevalt töötatakse välja uuenduslikke lahendusi info edastamiseks ja pakutakse vahendeid visuaalseks kommunikatsiooniks.

BioCote® antimikroobse tehnoloogia kasutuselevõtt Bi-Office'i toodete valmistamisel on andnud suurepäraseid tulemusi erinevates valdkondades, kus hügieeninõuete täitmine on väga oluline.

Bi-silque - pereettevõttest ülemaailmseks liidriks

Bi-silque loodi 1979. aastal ühe pere poolt tänu kirglikule soovile leida uuenduslikke rakendusi looduslikule korgile nii kodus kui ka kontoris. See loominguline lähenemisviis kombineerituna nende filosoofiaga luua tegelikke väärtusi andis ainulaadse segu disainist ja funktsionaalsusest, mis on ilmne igas Bi-silque'i tootes. 

Visuaalsete kommunikatsioonivahendite ülemaailmse tootmis- ja turustusliidrina on Bi-silque'il peakontor Portugalis, kus toodetakse ja eksporditakse laia valikut tooteid kaubamärkidelt Bi-Office, Bi-Bright ja MasterVision enam kui 80 riiki 5 mandrile. 

Bi-silque tunneb uhkust et on saavutanud alljärgneva: 

  • Pidev keskendumine innovatsioonile
  • Investeeringud automatiseerimisse ja vertikaalsesse integratsiooni
  • Oma klassi parim tootesortiment ja kogenud tootekategooriate juhtimine
  • Juhtiv jätkusuutlike toodete ja protsesside alal
  • Ülemaailmne müügitugi ja tarneahela paindlikkus

Bi-Office antimikroobsed tooted leiad siit.