Oled jõudnud Officeday "raamatukokku"!

Siit võid leida meie kataloogid, millest igaüks  pakub avastamisrõõmu. Selle jaoks, et saaksid kiiremini orienteeruda, on igal kataloogil kindel teema, millele see keskendub.

Uudsena oleme pööranud eriti suurt tähelepanu toiduainetele, tehnikatoodetele ja büroolahendustele. Meie soov on, et Sina saad pühenduda oma tööle ning efektiivse ja turvalise kontoritöö korraldamine jääb meie hooleks

Tänapäevane kontor on palju enam kui lihtsalt töökoht. Veedame siin märkimisväärselt pika aja ning seetõttu soovime Sul aidata luua oma töökohal meeldiva ja töötamist toetava atmosfääri.  

                                               

  Järgnevalt on välja toodud Officeday kataloogid ja nende tutvustused:                           

                                                                      

  • UUED TOOTED JA INNOVATSIOONID: uue kataloogi koostamisel valisime hoolikalt välja tooted ja pakkumised, mis aitavad teil kursis olla kaasaegsete muudatustega kontoris. OFFICEDAY üks peamisi eesmärke on muuta teie päev kontoris lihtsaks, seega jätkates oma lubadust ning keskendudes pidevalt kontoriseadmete ja -teenuste kõige viimasele ja uuemale trendile, saame pakkuda teile ainult parimaid pakkumisi. Uudiskirjast leiad meie täiustatud valiku kõige uuenduslikumatest tehnoloogilistest lahendustest.

  • BÜROOTARBED JA -LAHENDUSED: sellest nn põhikataloogist leiad traditsioonilised bürootarbed nagu templid, paberitooted, töökeskkonnatarbed, kirjutusvahendid, koolikaubad, arvutikotid, mööbli ja esitlustehnika. Siin on ka toidukaubad ning kohvi- ja veeautomaadid eri suurustega büroodesse.
     
  • MAJAPIDAMIS- JA TÖÖOHUTUSTARBED: siit leiad tooted, mis aitavad hoida tööruumid puhtad ja töötajate tervisele ohutud. Eraldi oleme välja toonud uue tootekategooria - individuaalsed tööohutustarbed.

  • IT JA KONTORITEHNIKA: ülikiiresti arenev tehnikamaailm on osa igapäevasest tööelust ning lisaks konkreetsetele toodetele pakume uues kataloogis ka lahendusi eri suurustes büroodele ja eri otstarbeks.