Officeday kliendipäev 24.01.2024

Kuidas tuua kontorisse jätkusuutlikkust? Kuidas hoida töötajate vaimset tervist ja ennetada läbipõlemist? Kas siin mängib rolli ka puhas toit? Nendel ja paljudel muudel teemadel peatusime jaanuari lõpus toimunud Officeday jätkusuutlikusse kliendipäeval, mis toimus hubases PROMO Cash&Carry Gastro Studios.

“Jätkusuutlikkus” on väga lai mõiste ning tänapäeva ärimaailmas üha olulisem märksõna, mõjutades nii ettevõtete strateegiaid kui ka nende füüsilist töökeskkonda.
 
Ürituse käigus tutvustasime osalejatele mitmekesist, jätkusuutlikku ja keskkonnasõbralikku kontoritarvete, kingituste ja tervisliku toidu valikut.
Lisaks said kliendid inspiratsiooni meie kutsutud külaliste lugudest. Liis Velsker jagas oma kogemust ja häid nõuandeid, kuidas hoida vaimset tervist ja ennetada läbipõlemist. Marianne Grechko (Fuudish) tuletas meelde, kui oluline on puhas toit. Meie Officeday Estonia OÜ osakonnajuht Kadi Mölder sõnas oma avakõnes nii: ''Võimaldame lahendusi kaasaegsetele kontoritele ja kontoritöötajatele, haridusasutustele ja õpilastele. Nagu kogu maailm, oleme ka meie Officedays muustuste lävel. Suudame juba praegu oma klientidele lisaks klassikalisele paberile ja pastakale pakkuda ka mitmekülgseid toidulahendusi kontoritesse, kohvi ja kohvimasinaid, arvutitarvikuid, büroomasinaid ja konverentsiseadmeid. Hügieenitarbeid ja väga mitmesuguseid ideid ärikingitusteks ja reklaammaterjalideks. Loomulikult on ka meil arengukohti, millega me väga aktiivselt tegeleme läbi protsesside, tarneahela ja sortimendi parenduste. Meie eesmärk on olla oma kliendile selline partner, kelle juurest ta leiab kõik need tooted ja teenused, mida ühel bürool on heaks toimimiseks tarvis.'' 
Meie kliendid on meie prioriteet, seega täname kõiki osalemise eest ja kohtume järgmistel üritustel!