Nobo klaastahvlid ja tahvlitarvikud

Kvaliteetsest klaasist tahvleid peetakse parimateks tahvliteks tänu nende vastupidavusele ja kasutusmugavusele – klaaspinnalt on väga lihtne teksti kustutada. Karastatud klaasi eriliste omaduste tõttu on klaaspind parim tahvlipind ka tänu oma pikaealisusele. 

Klaastahvlid on modernse kontoriinterjööri stiilsed sisustuselemendid, sest need on ilma raamideta ning saadaval musta ja valget värvi tahvleid. Oma esindusliku disaini tõttu eelistatakse Nobo klaastahvleid klientidele suunatud aladel, näiteks konverentsi- ja vastuvõturuumides. 

Nobo klaastahvlite kvaliteet

Karastatud klaasi ainulaadsed omadused muudavad klaastahvlid parimaks tahvlipinnaks, tagades pika kasutusea. Sellele tuginedes pakub Nobo klaasi- ja emailtahvlitele 25-aastast ning Nano Clean tehnoloogiaga tahvlitele 15-aastast garantiid. 

Laiekraan

Laiekraan-tahvlid on kõige sarnasemad tahvlitele, mida inimesed on harjunud kasutama – suurem osa tööst tehakse 2/3 tahvli keskel.


Väikesed klaastahvlid

Nobo kõige väiksema  Nobo klaastahvli mõõdud on 30x30 cm. Nobo pakub sellele lisaks ka nägusat väikest toega klaastahvlit ja klaaspinnaga kirjutusalust. Pilkupüüdev disain ja praktiline kuivpuhastuspind muudavad väikesed tahvlid suurepärasteks abilisteks märkmete tegemisel. Lihtsalt kirjuta, pühi puhtaks ning kirjuta uuesti ja uuesti. Muidugi võib olulise info panna kaunile tahvlile ka märkmepaberitega.


Mobiilsed tahvlid ja tahvlijalad

Mobiilsed tahvlid ja tahvlijalad on suurepärased lahendused paindlike ja mitmeotstarbeliste tööruumide või konverentsiruumide jaoks. Need on varustatud ratastega, et neid oleks lihtne liigutada näiteks koosolekuruumide ja fuajee vahel. Mobiilsed tahvlid koos paberplokkidega on ideaalsed töötubade ja koolituste jaoks, et saaks ideid ja mõtteid kiiresti koguda ja uuesti üle vaadata. 

Disain

Tahvlite disain on aastate jooksul edasi arenenud ja täna pakume stiilseid ja kaasaegseid tahvleid, mis vastavad tänapäeva kontorite, konverentsisaalide ja koosolekuruumide kõrgetele nõudmistele.


Klaastahvel oma elegantse ja ilma raamideta disainiga on ideaalne valik, kui soovid kaasaegsesse kontorisse sobivat esmaklassilist tahvlit. Raamide puudumine paneb tahvli justkui hõljuma, muutes ka tahvlit ümbritseva ruumi erilisemaks ja võib seega avardada ka ruumis viibijate mõttetegevust. Müüme musta ja valge pinnaga Nobo klaastahvleid.

Lisatarvikud

Ehkki Nobo tahvleid ostes on tahvlimarkerid ja –magnetid ostuga kaasas, pakume mitmeid lisatarvikuid, mis aitavad tahvli kasutamise veelgi mugavamaks muuta. 

Tahvlimarkerid. Kasuta õigeid markereid, et edastada selgeid, loetavaid, hästi nähtavaid tekste ja jooniseid. Kuivpuhastatavatel klaastahvli markeritel on klaaspinnale sobivad selged värvid ja suurepärane tint.

Tahvlimagnetid. Eriti tugevad, stiilsed, läbipaistvad magnetid sobivad hästi memode või sõnumite efektseks kinnitamiseks Nobo klaastahvlitele.

Tahvlipuhastajad ja tahvlipuhastusvahendid. Nobo pakub kvaliteetseid tahvlipuhastajaid, mis sobivad ideaalselt just klaastahvlite kuivpuhastuseks. Puhastajaga on klaaspinnalt lihtne eemaldada tindi- ja mustusejääke.

Aerosool-puhastusvahend eemaldab tahvlilt mustuse ja plekid, taastades tahvli pinna originaalvälimuse. Et tahvli kaunis välimus säiliks, on seda soovitav kasutada tahvli pinna hooldamiseks iga nädal.

Stardikomplekt

Mugav stardikomplekt sisaldab kõike, mida vajad Nobo kuivpuhastatava klaastahvli tõhusaks kasutamiseks. Komplektis on neli klaastahvli markerit, tahvlipuhastaja, puhastusvahend, mikrokiust puhastuslapp ja neli eriti tugevat klaastahvlimagnetit.