Meraki Go Easy

Võrgud väikeettevõtetele

Meraki Go on loodud väikeettevõtteid silmas pidades. Pilvepõhine võrgulahendus pakub võrgu loomise võimu pidevalt muutuvatele väikeettevõtte vajadustele, andes omanikele ja kontorihalduritele kontrolli oma Interneti ja WiFi üle.

Meraki Go pääsupunkte, turvaväravat ja võrgulüliteid saab minimaalse aja, ressursi ja asjatundlikkusega installida minutite jooksul. Intuitiivse Meraki Go mobiilirakenduse kaudu hallatuna on lihtne luua terviklik võrk, mida on mõnus kasutada, mis näitab võrgus toimuvat ja annab juhtimise tagasi ettevõtete kätte.

Automaatse tarkvara värskendamise korral ei pea omanikud muretsema häkkerite või lunavara rünnakute pärast ning ettevõtte kriitiliste andmete on selle läbi kaitstud. Võrguseadeid kohandades saavad ettevõtted luua ainulaadseid kogemuse, lisades väärtust sujuva ja suurenenud kasutajakogemuse näol.

Suunake uuesti rohkem tähelepanu klientidele, ettevõtte kasvatamisele ja tootlikkuse suurendamisele.

See on Teie ärivõrgustik, Teie tingimustel!


Kes on väikeettevõtted?

  • Meraki Go mikroettevõtete sihtgrupp on:
  • Suurus: vähem kui 50 töötajat
  • Saidid: üks sait või vähe iseseisvaid saite
  • IT-alased teadmised: minimaalsed või puuduvad 
  • Eelarve: tavaliselt hinnatundlik


Kuidas saab Meraki Go aidata teil tulusid suurendada?

Isetegemise seadistamine 

Meraki Go on hõlpsasti installitav ja juurutatav. Ideaalne äriomanikele, kellel on vähene või puuduv IT-taust. Teie meeskond vajab minimaalset abi.

Litsentsimiseta

Taskukohased hinnapunktid ilma liitumistasuta. Kasvake uusi mikroettevõtete kliente, kes pole veel Cisco Meraki jaoks sobivad.

Powered by Cisco

Valmistatud Cisco Meraki perekonnast, pilvehaldusega IT-teerajaja. Usaldatud vastupidavuse ja usaldusväärsuse eest alates 2006. aastast, aidates teil saada uusi kliente ja hoida püsikliente.

Lihtne pood

Integreerige Meraki Go lihtsalt oma olemasolevatesse veebimüügi kohtadesse. See on samm-sammult alati kasutatav lahendus väiksemate ettevõtete kaasamiseks.

Kujundatud mikroettevõte

Valmistatud vähem kui 50 töötajaga mikroettevõtetele. Vabastage uued kohandatud lahendustega tuluvood 5,3 miljoni ja enam potentsiaalse kliendi jaoks.

Sisseehitatud tugi ja automaatne uuendus

Lihtne rakendusesisene ja e-posti tugi ning automatiseeritud turva- ja püsivara värskendused. 

Ettevõtte tasemel turvalisus

Võitke uusi kliente, pakkudes turvalist algtaseme IT-lahendust ettevõtete omanikele, kellest 40% toetuvad kodustele või tarbijatele mõeldud seadmetele, mis ei vasta nende vajadustele.

Kasvab koos ettevõttega

Meraki Go ulatub kaugemale kui ainult traadita leviala. See kohandub mikroettevõtete pidevalt muutuvate vajadustega, muutes lihtsaks selle müügi ja kogu võrgupunktide, lülitite ja turvalisuse ristmüügi.

Mis on Meraki Go?


Lihtne 
Usaldusväärne ja turvaline wifi Teie ettevõtte ja külaliste vajaduste jaoks, kiire ja hõlbus kasutuselevõtt, mille saab installida minutite jooksul ilma IT-teadmisteta. 
Turvaline 
Turvavärav (tulemüür/ruuter) koos automaatsete värskendustega, mis hoiab ettevõtte turvalise ja vastupidavana ning võimaldab kontrollida kasutuspiiranguid. 
Seotud 
Ühenduvus ja kontroll juhtmega ning WIFI toega äriseadmete üle ning lihtne veaotsing kaugtööriistade abil. 
Nutikas 
Intuitiivne mobiilirakendus hõlpsaks haldamiseks ja võrguanalüütikaks ning automaatse püsivara värskendus aja kokkuhoiuks.

UURI LISA!   

        PILVE EELISED 


Automaatsed püsivara värskendused  

Mobiilirakendus võrgu kõigi aspektide haldamiseks  

Meraki Go toodete ja funktsioonide juhendamine  

Juurdepääs Meraki Go seadmetele ja nende haldamine kõikjalt  

Tõrkeotsinguks sisse ehitatud kaugjuhtimispuldi tööriistad   

Ühenduvusprobleemide hoiatused  

Intuitiivsed juhtimisseadmed kiirete muudatuste jaoks vastavalt vajadusele  

Vähendatud tegevuskulud MERAKI GO WIFI

Lihtsustatud WiFi, mida saab ettevõtte ja külaliste jaoks turvaliselt segmentida, pakkudes kasutajatele, seadmetele ja rakendustele nähtavust ja teadmisi.

MERAKI GO SWITCHING

Multifunktsionaalne lülitamine, mis pakub voolu (PoE) ja ühenduvust ühendatud pistikupesaga seadmetele koos sisse ehitatud tõrkeotsingu tööriistade ja lüliti turvalisusega.

MERAKI GO SECURITY GATEWAY

Võimas ruuter ja tulemüür, mis hoiab võrgus olevaid seadmeid privaatsena ja turvaliselt, pakkudes samal ajal kontrolli võrgu kasutuspiirangute ja veebisaidile juurdepääsu üle.

MERAKI GO TURVALISUSE TELLIMINE

Valikuline turbetellimus lisakaitseks pahatahtlike saitide, andmepüügi ja allalaaditud pahavara eest, mis võib teie võrku häkkida.


Heade või veel paremate lahendustega saad tutvuda  SIIN! 


Või võta kohe ühendust Officeday kliendihalduriga:

[email protected],  

+372 6580 900; +372 562 07642