Officeday pakub ka libeduse, jää- ja lumetõrje teenust!

Libeduse, lume- ja jäätõrje tuleks tellida kohe, kui selleks tekib vajadus, sest liigne lumi ja jää võivad tekitada pöördumatuid kahjustusi nii inimestele kui ka varale. Teostame kõik vajalikud tööd Sinu ärihoone parklates, teedel ja katustel professionaalselt ja kiiresti. Sulaga muutub lumi jääks – seega eriti ohtlikuks! 

Rohke lumi ja jäine maapind parklates, hoovides ja käiguteedel on selle talve paratamatud kaaslased. Üleliigne lumi põhjustab nii ruumipuudust kui kahjuks ka ohtlikke olukordi liiklejatele. Seetõttu ei tohiks lume- ja jäätõrjet edasi lükata. 

Lumi ja jää katustel on ohtlikud nii hoone ümbruses liikuvatele jalakäijatele, sõidukitele kui hoone enda konstruktsioonidele ja seega hoones viibijatele. Suur hulk lund võib katuselt ootamatult suure vaaluna alla kukkuda ja tekitada vigastusi. Eriti ohtlikud on katuse servas olevad jääpurikad, mida tekib palju just kevaditi. Kui soojenev ilm ja päike sulatavad lume, muutub see katusel mitu korda raskemaks, pannes hoone konstruktsioonid tõsiselt proovile. Väga hoolikas tuleb siinkohal olla ärihoonete puhul laialt levinud lamekatuste puhul.

Töid saame teostada sageli juba järgmisel päeval, kõige kiiremal ajal paari päeva jooksul.

Lume ja jää eemalduse ning libedusetõrje hind sõltub pindalast ja töö keerukusest. Hindadele lisandub käibemaks.

Küsi täpsemat pakkumist info@officeday.ee