Märgista mugavalt dokumente, hoiukohti ja erinevaid esemeid nii tööl kui kodus


Dymo pakub kaasaegset lahendust, et hõlbustada meil täita oma igapäevaseid tööülesandeid – olgu selleks siis dokumentide või köögi korras hoidmine. Dymo etiketiprinterid on tõhusad abilised nii kontoris, laos, kodumajapidamises kui klassiruumis.

Etiketiprinterid pakuvad mitmekülgset lahendust lihtsatest väljaprintidest kaunite siltideni nii suurtele äridele kui ka kodumajapidamistele. Tootja tootevalik on loodud eesmärgiga lihtsustada ja kiirendada Sul oma tööülesannete täitmist, tagades seejuures professionaalse korrektse väljanägemise.


Mitte ainult kontoris, vaid ka kodus aitab süsteemne lähenemine hoida korda ja tasakaalukamat õhkkonda. Kas meenub, millist frustratsiooni võib mõni kaotsi läinud esemeke tekitada? Ning kes meist ei sooviks, et ka kodused hoiukohad näeksid viisakad välja, olles märgistatud ühtses stiilis. Olgu tegemist näiteks kuivainepurkide või mündikoguga. 

Dymo etiketiprinteritel on mitmeid erinevaid funktsioone, näiteks erinevad kirjastiilid, allajoonimise võimalus, kumer tekst, erinev tekstisuurus jpm. Ekraanil on eelnevalt võimalik prinditavat näha, seega on täpselt ette teada, mis printerist välja tuleb.


Dymo tooted leiad siit.