TEE ISE! 

Terve linn on kaunistatud ja särab tuledes; meie kodud on jõulurüüs ja täis jõulusoojust. Aga mis toimub meie kontoris ja  kontorilaual? Ilmselt üks suur jõulu-eelne segadus. Ei ole ka aega minna shoppama ja kaunistusi ostma ning proovi veel leida parkimiskoht mõne kaubanduskeskuse juures...

Aga ära muretse, järgmise (lõuna)pausi ajal, saad enda näpud tööle panna ja vahepalana meisterdada käepärastest vahenditest, midagi armsat, mis ka kontoris sinu ümber jõulutunnet tekitaks. 

1)  PABERI NUTIKAS KASUTAMINE

Selle imearmsa kaunistuse tegemiseks vajad sa purustatud paberit - võid kasutada selle jaoks vanu dokumente, lehti, millest enne uut aastat lahti soovid saada(kui paberipurustaja puudub, saad ise kõik emotsioonid paberi peal välja elada ja need puruks rebida). Purustatud paber pane valgesse prügikotti, et saada lumememmele keha. Käed, jalad, nööbid jne saavad olema lumememmel just sellised nagu on sinu fantaasia. Kasuta kõike, mida kontorist leiad ja üllata kolleege uue jõulukaunistusega!


2) MITTESULAV LUMEMEMM

Ühekordsed topsid ja natuke klammerdamist ja tulemus on selline...


3) OKASTEVABA KUUSK

Soovid kontorisse kuusepuud, aga mitte okkaid...Meil on lahendus.


 4) MIDAGI KONTORI KOHVINURKA

Valmista paberist/kartonigst alus ja kata teepakikestega. Lihtne, aga samas pakub ilu ja jõulurõõmu nii paljudele. 


5) KUUSEKE

Leia kontorist sobiv ese ja joonesta pool ringi, lõika välja. Seejärel tee sama heledama paberiga(nagu pildil) ja lõika välja ribad, mis saavad kuusekese okasteks. Kleebi kogu kuusk kokku ja ehi ära! Jälle kuusepuu, mis okkaid ei aja ja kaunistada saab täpselt oma fantaasia järgi! 

PS! Tegelikult võid ükskõik, milliseid värve kasutada!