TEE ISE! 

Pole aega või võimalust minna pühadekaunistusi ostma? Ära muretse! Järgmise (lõuna)pausi ajal võid oma näpud tööle panna, et meisterdada käepärastest vahenditest midagi armsat, mis tooks ka kontorisse mõnusat talvemeeleolu. 

1)  PABERI NUTIKAS KASUTAMINE

Selle vahva kaunistuse tegemiseks on vaja purustatud paberit - võid kasutada selle jaoks näiteks vanu dokumente või ajalehti, millest enne uut aastat soovid lahti saada. Kui paberipurustaja puudub, saad ise oma emotsioone paberi peal välja elada ja need puruks rebida. Purustatud paber pane valgesse prügikotti, et saada lumememmele keha. Käed, jalad, nööbid jne saavad olema lumememmel just sellised nagu on sinu fantaasia. Kasuta kõike, mida kontorist leiad ja üllata kolleege uue jõulukaunistusega!


2) MITTESULAV LUMEMEMM

Ühekordsed topsid ja natuke klammerdamist ja tulemus on selline...


3) OKASTEVABA KUUSK

Soovid kontorisse kuusekest, aga mitte okkaid? Meil on lahendus!


 4) MIDAGI KONTORI KOHVINURKA

Valmista paberist/kartonigst alus ja kata teepakikestega. Lihtne, aga samas pakub ilu ja jõulurõõmu teistelegi! 


5) KUUSEKE

Leia kontorist sobiv ese ja joonista pool ringi, lõika välja. Seejärel tee sama heledama paberiga (nagu pildil) ja lõika välja ribad, mis saavad kuusekese okasteks. Kleebi kogu kuusk kokku ja ehi ära! Tulemuseks on jälle kuusepuu, mis okkaid ei aja ja mille kaunistamiseks saab fantaasial lennata lasta!