Officeday Estonia koolikampaania tarbijamängu reeglid

KAMPAANIA TINGIMUSED

Alates 02.08.2021 kuni 30.09.2021 (kaasa arvatud) toimub Officeday Estonia tarbijamäng (edaspidi kampaania), mis leiab aset Officeday Estonia veebipoes (www.officeday.ee)

Kampaania korraldaja on Officeday Estonia OÜ (Registrikood: 11279502 ; Aadress: Graniidi tee 1, Rae küla, Rae vald, 75310 Harjumaa.

Kampaania info asub veebilehel officeday.ee/

KAMPAANIA AUHINNAD JA OSALEMISINFO

Kampaania peaauhinnaks on 2 (kaks) komplekti juhtmevabu kõrvaklappe Apple AirPods Pro koguväärtuses 558 €.

Kampaanias osalemiseks tuleb osta Officeday Estonia veebipoest (www.officeday.ee) vähemalt üks koolikampaanias osalev toode. 

Kampaanias osalevad kõik  kliendid, kes on sooritanud ostu vahemikus 02.08.2021 kuni 30.09.2021 (kaasa arvatud).

Kampaania ei kehti lepingulistele klientidele.

Kui osaleja vastab eespool toodud nõuetele ja tingimustele, saab ta võimaluse osaleda loteriil ja kampaaniaauhindade loosimises.


KAMPAANIA VÕITJATE LOOSIMINE

Peaauhinnad loositakse välja kahel korral kõigi kampaanias osalejate vahel:
1) 1.09.2021

2) 1.10.2021

Võitjatega võetakse ühendust e-posti või telefoni teel, mis on märgitud tellimuse kontakti juurde. Võitjatele saadetakse auhinna kättesaamise kohta infokiri e-postile või telefoninumbrile, misjärel võitja peab korraldajaga ühendust võtma ja täpsustama auhinna kättesaamise detailid.

Auhinna saavad võitjad kätte kuni 30.11.2021 (kaasa arvatud).

Kampaania jooksul saadud isikuandmeid kasutatakse ning hoitakse vaid käesoleva kampaania läbiviimiseks selle toimumise perioodil ning on vastavuses Eesti Vabariigi seadusandlusele.

Isikuandmete vastutav töötleja on Officeday Estonia OÜ, Graniidi tee 1, Rae küla, Rae vald, 75310 Harjumaa . Kampaanias osalejatel on õigus saada lisainfot Officeday Estonia OÜ poolt isikuandmete töötlemise kohta. Selleks tutvu lähemalt Officeday Estonia OÜ privaatsustingimustega siin: https://www.officeday.ee/privaatsuspoliitika.html


MUUD NÕUDED JA TINGIMUSED

Võidetud auhinna kättesaamisega seotud kulutusi ei kompenseerita, saadud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas. Kampaania korraldajad võtavad enesele vastutuse kõigi võitudega seotud seadusjärgsete maksude tasumise eest.

Auhinnad väljastatakse võitjatele pärast kampaaniaperioodi lõppu (vt punkt 11).

Osaleja peab auhinna kättesaamisel esitama oma isiku tuvastamiseks isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID kaart). Auhind väljastatakse võitjale Officeday Estonia OÜ-ga eelnevalt kokkulepitud ajal ja kohas.

Juhul kui võitja ei ole täitnud kõiki kampaania reegleid, on korraldajal õigus ta võitjate nimekirjast välja arvata.

Juhul kui auhinna võitja ei ole hiljemalt ühe kuu jooksul olnud kättesaadav andmete täpsustamiseks (alates temale kui auhinna võitjale teatamise hetkest, kontaktiks märgitud e-maili aadressil või telefoninumbril) on korraldajal õigus jätta talle auhind välja andmata.

Kampaania auhindu ei saa võita kampaania korraldamisega seotud inimesed ja nende pereliikmed.

Korraldaja ei vastuta kampaanias osalemise või osaleja autasustamise ebaõnnestumise eest juhul, kui osaleja ei ole kinni pidanud korraldaja kehtestatud kampaanianõuetest ja -tingimustest või kui osaleja on esitanud ebaõigeid või ebatäpseid andmeid või muude tõrgete eest, mis ei ole korraldaja põhjustatud.

Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel on korraldajal õigus tarbijamäng ühepoolselt katkestada, teatades sellest meedia vahendusel. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldaja asukohta: Officeday Estonia OÜ Graniidi tee 1, Rae küla, Rae vald, 75310 Harjumaa. Laekunud pretensioonidele vastatakse kirjalikult 2 nädala jooksul.

Lisateavet kampaania kohta saab tööpäevadel e-posti aadressil info@officeday.ee või telefonil +372 6580 900.