Kaheksa mugavat tundi tööl! 

Suurem osa kontoritöötaja tööajast möödub laua taga istudes. Seetõttu on väga oluline tagada kehasõbralik töökoht erinevate ergonoomiliste toodete abil – need aitavad ära hoida valu ja väsimust.

Ergonoomiliste toodete olulisuses veendumiseks tutvustame koos Fellowesiga Sulle Emmat – tuleviku kontoritöötajat, kes on töötanud 20 aastat ilma ergonoomiliste töövahenditeta. Videost näed, milliseks muutub inimene, kui tema töökoht on valesti sisustatud. Emma on justkui hoiatav illustratsioon erinevatest silmnähtavatest tagajärgedest: küürus selg ja veenilaiendid pikki tunde halvas asendis istumisest; silmade kuivus ja punetus; monotoonsete liigutuste tõttu paistes randmed ja pahkluud; kunstliku valguse pärast kollakaks muutunud nahk ja stressist põhjustatud ekseem.

Et mitte jagada Emma saatust, peaksime oma tervise eest korralikult hoolitsema, muutes töökohad ergonoomiliseks.

KAEL

Kaela- ja seljavalusid saad vältida, valides sülearvuti- või monitorialuse, mis tõstab ekraani silmade kõrgusele. Sülearvutialus kaitseb Sinu arvutit ka ülekuumenemise eest. Arvutialuse modernne disain sobib nii tööle kui kodukontorisse. Meie valikus on ka heledaid tooteid!

SELG

Muuda oma töötool võimalikult mugavaks ergonoomilise seljatoe abil. See tagab õige kehahoiaku, parandab vereringet ja suurendab seega töötaja produktiivsust

RANDMED

Oluline on hoida randmeid neutraalses pingevabas asendis. Selleks on hea kasutada ergonoomilist randmetuge, mis hoiab randmed sirgena, tagades klaviatuuril või hiirega töötamiseks parima nurga; lõdvestab õlad, eemaldades käte raskusest tingitud pinged õlgadelt ja kaelalt; tagab mugavuse ja vähendab väsimust

JALAD

Ergonoomilise jalatoe kasutamine vähendab väsimust seljas ja jalgades. Jalatugi tõstab jalad kõrgemale, vähendades seeläbi pingeid alaseljas ning tagades töötaja parema enesetunde.

REGULEERITAV TÖÖLAUD

Reguleeritava kõrgusega laud aitab Sul end rohkem liigutada ja tänu sellele paraneb Su enesetunne. Töölaua taga seismine suurendab lihaste aktiivsust, aitab kaloreid põletada ja tõstab seega tuju. Igal elektrooniliselt reguleeritaval töölaual on juhtplokk, mille abil saab lauajalgade kõrgust väga lihtsalt ja kiiresti muuta. Samuti saab programmeerida 3 erinevat kõrgust mällu ja määrata meeldetuletused istumis- või seismisasendi muutmiseks. 

Edu valem on hea tervis. Seega ärgem unustagem enda eest korralikult hoolitseda!

Lai valik ergonoomilisi Fellowesi tooteid on saadaval Officeday e-poes.