Pastakad, mis tõrjuvad baktereid

Kas oled juba kursis, et Euroopas toodetakse pastapliiatseid, mis on spetsiaalsest bakterite paljunemist ja levikut pärssivast materjalist, tappes 99% bakteritest?

Safe Touch pastakatel on antibakteriaalne polümeerlisand, mis ei sisalda nanometalle ega teisi mürgiseid ühendeid - tegu on 100% orgaanilise ainega, mis on inimkehale täiesti ohutu. Lisand kaitseb materjali bakterite, hallituse, rooste ja seente kahjulike mõjude eest. Igale pastakale on trükitud sõna "Antibacterial". 

Safe Touch patakaid on saadaval erinevaid mudeleid ja erinevates pastelltoonides. Hind alates 42 senti/pastakas, miinimumkogus 250 pastakat. Hinnale lisandub käibemaks. 

Materjali antibakteriaalset efektiivsust on kinnitanud  mikrobioloogilised testid. Materjal ilmutas juba pärast tunniajast kokkupuudet bakterivastast toimet ja 24 tunni pärast vähendas materjal patogeenseid baktereid ligi 100%. Toime kestab kogu toote kasutamise aja, tagades kasutajale parema käte hügieeni. Ja mitte ainult – kas oled märganud mõnikord, et oled pastakaotsa suhu pannud? Paneb mõtlema…

Küsi pakkumist meie kliendihalduritelt info@officeday.ee.