Tellides aknapesu, saad kingituseks puuviljakasti!

Just praegu on õige aeg tellida kevadine aknapesu. Puhtast aknast välja vaadates ei peatu pilk mustusel, vaid vaatel. Kevadpäike toob määrdunud aknad eriti teravalt esile, jättes kogu ruumist lohaka mulje. 

Akende pesemine sisaldab lisaks klaaspindadele ka aknaraamide, aknalaudade ja aknavahede puhastamist sinna kogunenud tolmust ja mustusest. Lisaks akendele peseme ka muid kontorisiseseid klaaspindu (klaasvaheseinad, klaasuksed, peeglid jms). 

Regulaarne klaaspindade pesemine säilitab nende kauni välimuse. Mida kauemaks jääb mustus pinnale, seda tugevamalt ta sinna kinnitub. Paakunud mustuse eemaldamine eeldab suuremat töötlemist ja võib kahjustada pinda. Seega soovitame aknaid pesta vähemalt kaks korda aastas: sügisel ja kevadel. 

Akende pesemise hind sõltub akende pindalast, määrdumisastmest, objekti asukohast ja töö keerukusest – näiteks sellest, kas aknaid peab lahti monteerima või eest ära tõstma. Pakume ka keskkonnasõbralikku aknapesu! 

Tellides aknapesu vähemalt 199 euro eest, saad kingituseks puuviljakasti Standard, milles on umbes 5,5 kg erinevaid puuvilju (õunad, apelsinid, banaanid, pirnid).

Tellides aknapesu vähemalt 499 euro eest, saad kingituseks rikkaliku puuviljakasti Premium, milles on umbes 11,5 kg erinevaid puuvilju (õunad, apelsinid, banaanid, pirnid, ananass, melon, kiivid, mandariinid, karp datleid või füüsaleid – kasti sisu muutub vastavalt hooajale).


Leiame just Sulle parima lahenduse! Küsi pakkumist info@officeday.ee