Avaleht Uudised

Näita tooteid:


Kulutarvikute otsing

Alusta uudistest!

Sanitex ja Aigas Holding sõlmisid lepingu Baltimaade suurima kontoritarvete firma Officeday omandamise kohta. 

05.juuni 2014 

Sanitex omandab 100% osaluse firmades UAB Officeday Lithuania, SIA Officeday Latvia ja OÜ Officeday Estonia. Lepingu kehtivusse asumiseks on vajalik Eesti, Läti ja Leedu konkurentsiametite kinnitust. See protsess ja tehingu lõpuleviimine võtab aega kuni 5 kuud.  Kuni ametliku ühinemisloa saamiseni jätkub Officeday ja Sanitexi igapäevane äritegevus muutumatul kujul.

Officeday müügikäive küündis 2013.aastal 22 miljoni euroni. Officeday on Baltimaade suurim kontoritarvete firma, mille tootevalikus on lisaks tavapärastele bürootarvetele ka IT ja tehnikatooted, puhastusvahendid ja toidukaubad ning reklaamkingitused. Ettevõte kasutab ühist keskladu Riias ja oma jaotusvõrku.

Lisainfo:

Tomas Macernis, CEO Officeday Baltics, +370 5 278 5400, info@officeday.lt
Monika Alimienė, Baltic Marketing Manager, +370 630 01803, monika.a@sanitex.eu

 


 LYRECO JA OFFICEDAY SÕLMISID STRATEEGILISE KOOSTÖÖ LEPPE

 
 
7.jaanuar, 2013
 
Lyrecol on rõõm teatada strateegilise liidu moodustamisest Officedayga. Officeday on suurim kontoritarvete müüja Baltimaades. 
 
Officeday Grupp, mis loodi Baltikumis mitme erineva ettevõtte ühendamisel (Aigas Nams - Läti, Tamore Finland / Eesti, Daily Service - Leedu) on käibega 21mln eurot 2012.aastal suurim kontoritarvete müüja Balti riikides. Tegutsedes alates 2008.aastast ühise nime, Officeday all, on Lyreco uus partner tegev nii B2B kui hulgimüügi vallas. Leedus opereerib Officeday ka kaupluste segmendis, omades 8 oma ja 14 frantsiiskauplust.
 
Ettevõte annab tööd rohkem kui 200 töötajale ja selle peakontor asub Riias. Officeday on ainus ettevõte, mis võimaldab sarnase teenuse kvaliteediga klientide teenindamist kõigis kolmes riigis.
 
Ootame liitu Lyrecoga, kes on juhtiv rahvusvaheline kontoritarvete täislahenduste pakkuja, huviga  ja oleme valmis tugevdama oma juhtpositsiooni kohalikul turul”, kommenteeris Martins Cakste, Officeday Baltic tegevjuht. “Oleme veendunud, et suudame Lyreco rahvusvahelistele klientidele pakkuda parimat teenindust kõigis Balti riikides”.
 
Steve Law, Lyreco tegevjuht, teatas: “Peale edukat 2012.aastat, mil sõlmisime 6 uut partnerlepingut, on meil heameel alustada 2013.aastat uue partnerlusega, millega meie tegevus laieneb nüüd juba 44 riiki. Koostöö Officedayga tugevdab meie positsiooni terves Euroopas. Käesolev leping võimaldab Lyrecol ainsana kontoritarvete müügiettevõtete seas katta klientide vajadused Põhja-Euroopast kuni Balti riikideni”.
 
Lyreco kohta:
Lyreco on eraomanduses olev kontoritarvete ja –lahenduste pakkuja ärisektorile ja B2B klientidele. 10 000 töötajaga, sh enam kui 4500 müügispetsialisti, ettevõtte tegevus on fokusseeritud kompetentsele klienditeenindusele ja täpsele logistikale. Olles turuliider terves Euroopas, tegutseb Lyreco ka Põhja-Ameerikas, Austraalias ja Austraalias, kokku 27 riigis. Grupi 2011.a. müügikäive oli 2,2 miljardit eurot. Koos partneritega katab Lyreco kontoritarvete turu vajadused 44 riigis kõigil 5 kontinendil. Lyreco müügipartnerid on:
 
-       OFFICEMAX katab Ameerika Ühendriikide ja Mehhiko turud,
-       ASKUL Jaapanis,
-       OFFICEPRO Taiwanis,
-       WALTONS katab turud Lõuna-Aafrikas (LAV, Namiibia ja Mosambiik),
-       OFFICE PRODUCTS DEPOT Uus-Meremaal,
-       INFORSHOP Brasiilias,
-       MARKEN Argentiinas,
-       SAMSON Vene Föderatsioonis,
-       RTC Rumeenias,
-       AKOFFICE Türgis,
-       BENIR E-STORE SOLUTIONS Indias,
-       OFFICEDAY Eestis, Lätis ja Leedus.
 
Rohkem informatisooni  www.lyreco.com
 
Officeday kohta:
Officeday on eraomanduses olev kontoritarvete müügiettevõte Baltikumis. Ettevõtte peakontor asub Riias. Koos Leedu ja Eesti harukontoritega pakub ettevõte oma klientidele Baltikumi ülest ja rahvuslikku teenindust. Officeday Grupi müügikäive 2012.aastal oli 21 miljonit eurot, ettevõttes töötab üle 200 inimese.