Avaleht Parim sekretär 2016

Näita tooteid:


Kulutarvikute otsing

Alusta uudistest!

 

    PARIM SEKRETÄR 2016:

     

   TAIVI PINDIS

      PREMIA TALLINNA KÜLMHOONE AS

 

 

 

 

 

 

Juba viiendat aastat järjest korraldab Officeday üleriiklikku konkurssi Eesti parima sekretäri välja selgitamiseks. Sellel aastal toimub valimine koostöös Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusega. 27. aprillil, rahvusvahelisel sekretäride päeval valitaksegi PARIM SEKRETÄR 2016. 

Ootame konkursil osalema kõiki, kelle ametikoht on SEKRETÄR, JUHIABI, BÜROOJUHT, ADMINISTRAATOR, ASSISTENT jne

Koondnime SEKRETÄR kannab ettevõtte üliväärtuslik töötaja, kes on  oma tööandja hing, süda ja visiitkaart. Sekretär on nagu mootor, kes hoiab terve kontori käimas. See on amet, mis nõuab nii kõrgeid erialaseid oskusi kui ka inimsuhetealaseid teadmisi.

Officeday inimesed töötavad selle väärt ja väärika ameti esindajatega iga päev. Nende inimeste esiletõstmiseks ja tänamiseks, kes lahendavad kõiki olukordi lendleva kergusega, olemegi ellu kutsunud üle-eestilised parima sekretäri valimised. Üritus annab võimaluse positiivsetel inimestel särada, oma tööalaseid ja muidki oskusi näidata ning oma tööandjale reklaami teha.

Lisaks enda kandidatuuri ülesseadmisele saavad sobivat kandidaati soovitada ka kolleegid ja sõbrad.

Facebooki hääletuse ja žürii häältega selgitatakse 11. aprillil välja 12 finalisti, kes võtavad 15. aprillil mõõtu mitmetes erialastes ja loomingulistes testides. Võistluspäeva tegemised on näha ka võistluse keskkonnas ja toimub uus häälteandmine. Finalistid saavad viimase ülesande 27. aprillil Eesti sekretäri ja juhiabi konverents-messil Viru konverentsikeskuses ja võitja kuulutatakse välja sama päeva õhtul pidulikul auhinnaüritusel ööklubis Amigo.

 

Rikkalik auhinnafond väärtusega 10 000 € sisaldab auhindu KÕIKIDELE osalejatele, soovitajatele ja hääletajatele.

KONKURSS ASUB SIIN