KOOLIKS VALMIS

Meil on suurepärane valik koolitarbeid, mis aitavad noortel talentidel ja nende oskustel kiiresti kasvada. Valiku hõlbustamiseks jagasime koolikaubad õppurite vanuse järgi gruppidesse.  

Tarnime koolikaupu üle kogu Eesti, tasuta toome kohale vähemalt 50 eurose tellimuse. Tellides tööpäeval enne 16.30, toimetame tellimuse kohale juba järgmisel tööpäeval!

 • Koolieelikule

  Siin on valik koolikaupadest, mis sobivad hästi eelkooli minevale lapsele. Need tooted aitavad väikeses õppuris tekitada õppimishuvi ja suuendada enesekindlust tulevaseks kooliteeks.

  Sinu aja säästmiseks panime kokku ka koolikaupade näidiskomplektid. Vali siit soodnestandard-või parim komplekt koolieelikule.

  Vaata pakkumist
 • Algklassilapsele

  Siit leiad koolikaubad, mis sobivad suurepäraselt algklassiõpilasele. Valitud tooted on vastupidavad, ohutud, mugavad ja vastavad koolide nõudmistele.

  Sinu aja säästmiseks panime kokku ka koolikaupade näidiskomplektid. Vali siit 1. klassi õpilasele soodne, standard- või parim komplekt.

  Vanemale algklassiõpilasele soodne, standard- ja parim komplekt.

  Vaata pakkumist
 • Põhikooliõpilasele

  Siin olevad koolikaubad on mõeldud põhikooliõpilasele. Valitud tooted näevad head välja ning on mugavad ja vastupidavad.

  Sinu aja säästmiseks panime kokku ka koolikaupade näidiskomplektid. Vali siit põhikooliõpilasele soodne, standard- või parim komplekt. 

  Vaata pakkumist
 • Keskkooliõpilasele

  Siin on lai valik koolikaupu 9.-12. klassi õpilasele. Valitud tooteid on mugav kasutada ning need aitavad parimal moel kaasa teadmiste omandamisele ja eksamiteks valmistumisele.

  Sinu aja säästmiseks panime kokku ka koolikaupade näidiskomplektid. Vali siit keskkooliõpilasele soodne, standardvõi parim komplekt. 

  Vaata pakkumist
 • Koolikaupade suur allahindlus

  Siit leiad laia valiku kvaliteetseid koolikaupu uskumatult hea hinnaga!

  Vaata pakkumist